Yasal uyarı

 

orguhobi.com  internet sitesine ait yasal uyarıyı okumaktasınız: Bu sitedeki tüm bilgiler sadece paylaşım amaçlıdır. Bu web sitesindeki bilgiler özet niteliğinde, genel anlamda ve  sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Bu sitede sağlıkla ilgili bazı bilgilerde paylaşılmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle paylaşım için olup, tıbbi teşhis ve tedavi özelliği taşımaz. Sadece hastalıkların anlaşılması ve de hasta ve yakınlarının hastalıklar hakkında bilgi edinmesini sağlamak amaçlıdır. Sağlıkla ilgili herhangi bir sorunda mutlaka doktorunuza gitmelisiniz. Kişiye en iyi tedaviyi birebir ilgilenen, onunla görüşen doktoru yapabilir. Bu web sitesinde okuyacağınız herhangi bir konuya dayanarak tedavinizi asla ihmal etmeyiniz.
Bu web sitesine erişerek bu “yasal uyarıları” kabul etmiş oluyorsunuz. orguhobi.com web sitesinin çalışanları aleyhinde ve sitenin kullanımından veya bu sitede bulunan bilgi, görüş veya tavsiyeden kaynaklanabilecek bir iddiadan feragat etmiş oluyorsunuz.
Bu web sitesi önceden bildirmeksizin bu şart ve koşulları değiştirebilir. Bu değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli olur. Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm bu Yasal Uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.Bu imza ile kabul etmek gibidir.
Siteden yararlanan tüm  kullanıcılar ve üyeler bu hükümleri aynen kabul etmiş sayılır.İçerik sağlayıcı paylaşım portalı ve web sitesi olarak hizmet veren orguhobi.com adresimizde tüm üyelerimiz paylaştıklarından kendileri sorumludur.orguhobi.com ile ilgili tüm şikayetleriniz ile  ilgili  iletişim linkinden iletişime geçtikten sonra size mutlaka dönülecek ve konuyla ilgilenilecek tir.