Zayıflamanıza Yardımcı Yağ Yakıcı 10 Mucize Bitki


biberiye

Biberiye

Uzun zamandır size yazamıyordum bunun bir çok nedeni var ama kalkıp şimdi bunları tek tek sizlerle paylaşmam zaman alacak .Sadece yazdığım zamanlarda rahatlıyorum .Siz okurlarımı çok özlemiştim,inşallah bundan sonra daha sık yazmaya çalışacağım.

At kuyruğu bitkisi

İdrar sökücü özelliği vardır. Yağ dokularını eritmeye yardım eden bitki yaraların iyileşmesine de yardımcı oluyor. Fakat tüm idrar söktürücü bitkilerde olduğu gibi fazla dozda kullanılırsa böbreklere zarar verebilir.

Maydanoz,

Metabolizmayı hızlandırarak bağ dokusunu güçlendirir. Maydanoz yemek ve çayını içmek, ödemlere ve vücudun su toplamasına karşı çok etkili bir yöntemdir.

Adaçayı

Zayıflamak isteyenler tarafından iştah kesici olarak kullanılıyor. Çay ve yemeklerde baharat olarak da kullanılabiliyor.

Fesleğen

Vücutta biriken fazla suyu atmaya yardımcı olur. İçindeki eter yağların moral yükseltici etkisi de vardır.

Kekik,

Sindirim sorunlarını tedavi edici etkiye sahip ve metabolizmayı hızlandırıyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra yorgunluktan şikayeti olanlara zindelik verir.

Civanperçemi

Tatlıya karşı iştahı keser, tokluk hissi verir. Tazelik veren lezzeti, ağır yemeklerin tadını hafifletir.

Biberiye

Sindirimi düzenler. Kan dolaşımını hızlandırır, cildi sıkılaştırır. Et yemeklerinde kullanılabilir

Sinameki

Kalın bağırsakta suyun emilmesini önleyerek müshil görevi yapar. Uzun süreli kullanımlarda bağırsaklarda yan etkilere yol açacağından idrar söktürücü özelliği bulunan rezene ve nane gibi bitkilerle desteklenmesi gerekir.

Tere

Vücuttaki yağ yakımını hızlandırır. İnce yaprakları pişince acılaştığı için çiğ yemek gerekir. Ayrıca içinde birçok vitamin bulunur.

Balık otu

Bünyenin kimyasını hızlandırarak zayıflamaya destek olur. İçindeki maddeler tırnakları güçlendirerek saçlara parlaklık verir. Salata ve meyveli içecekler içinde kullanılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.