Bitkisel zayıflama yöntemleri


Fazlalıklarınızı atmak hiçbir bu kadar kolay olmuş muydu hanımlar? Bizce olmamıştı… O gözünüzde çok büyüttüğünüz, kendinize sıkıntı ve stres yaptığınız kilolar bitkisel zayıflama yöntemleri ile kolayca yok edilebilir. İşte bizden size bir kıyak… Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda uzmanların bitkisel yöntemlerle zayıflama önerileri;

Bitkisel yollarla zayıflama

Bitkisel zayıflama yolları

Kiraz sapı , su

Hazırlanışı : 6 bardak suya 1 çay bardağı kiraz sapı konularak 12 saat bekletildikten sonra 15 dk kaynatılır. Yarım saat sonra süzülerek 5 ‘ er saat arayla günde 3 kez birer çay bardağı içilir.

Limon , greyfurt , bal ve su

Hazırlanışı : 3 limon ve 2 greyfurt kabukları soyulmadan ince ince kesilerek 4 bardak suda 15 dk kaynatıldıktan sonra içine 3 kaşık bal konur ve 15 dk daha kaynatılıp süzüldükten sonra sabah akşam birer bardak içilir.

Papatya , limon , su

Hazırlanışı : Kabukları soyulmadan doğranmış limon ve bir kaşık papatya 4 bardak kaynamış suya konularak 6 saat bekletilir. Süzüldükten sonra sabah ve öğle birer çay bardağı içilir.

Şifalı bitkiler ve şifalı bitkilerle zayıflama yöntemi

Biberiye , sirke , su

Hazırlanışı : 4 su bardağı sirkeye 1 avuç biberiye konularak 10 gün bekletilir. Süzülerek sabah akşam birer çay bardağı içilir.

Mısır püskülü , su

Hazırlanışı : 4 bardak suya 3 tutam mısır püskülü konularak 15 dk kaynatılır. Günde 3 defa birer su bardağı içilir.

Yoğurt , patates

10 gün süreyle sadece yoğurt ve patates yenilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.