Akupunktur Tedavisi İle Sigarayı Bırakma

akupunkturAkupunktur tedavisi ile sigarayı bırakmak isteyen kişilere günde 20 dakika süren ve 3 gün ara verilmeden devam eden toplamda 3 günde 1 saatlik bir tedavi süreci kişinin sigarayı bırakmasında %90 oranında başarı sağlar.

Yıllardır tiryakisi olduğunuz sigarayı 3 günde üstelik de toplamda 1 saat vakit ayırarak bırakma fikri kişiye her ne kadar cazip gelse de burada en önemli nokta bu 3 gün içinde akupunktur tedavisi sizi sigaradan uzak tutmasına rağmen iradenize yenik düşerek 1 tane bile sigara içmemeye özen göstermeniz, sizi 3 gün sonra sigaradan tamamen kurtulma başarısına götürecektir. Çünkü kişiyi sigarayı bıraktığı andan itibaren ilk 3 günü atlatmak da çok zorluk çekmektedir beyin bu üç içinde serotonin ve endorfin adı verilen kişiye huzur ve mutluluk veren maddeleri salgılayamadığı için kişi sigara bırakma denemesinde tek başına başarılı olamayabilir.

İşte bu 3 günlük sürede akupunktur tedavisi alan kişi akupunkturun desteği ile ilk 3 günü rahat atlatılarak sigarayı %90 ihtimalle tamamen bırakır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.