General Mobile Discovery Elite Paused Hatası Kesin Çözüm.

General Mobile Discovery Elite indirme ,güncelleme hatası çözüm bulundu.

Uzun zamandır uğraştığım fakat bir türlü çözemediğim Paused sorununu geçenlerde tesadüfen çözdüm arkadaşlar. Discovery Elite cihazım android 4.4.2 güncellemesi sonrası google play store paused hatası vermeye başlamıştı, hiç bir şey indiremiyor hiçbir uygulamayı güncellemek mümkün olmuyordu.

Sorunun çözülmesi için her şeyi denedim VPN programları,Play store güncelleme kaldırma,Play store komple kaldırıp yeniden yükleme, gibi bulabildiğim her yöntemi denedim ama hiç birisi sorunumu çözemedi. Sorunun çözümünü tesadüfen telefonu kurcalarken buldum, umarım sizinde işinize yarar.

Arkadaşlar paused hatasının çözümü için sadece tekrar denemek yeterli. Play store den bir uygulama indirmeye çalışırken paused hatası alırsanız indirmeyi iptal edip tekrar deneyin genellikle üçüncü denemede indirmenin gerçekleştiğini göreceksiniz, eğer indirme başlamazsa denemeye devam edin mutlaka indiriyor.Güncellemeler içinde aynı şekilde tekrar deneyin ben iki ayrı telefonda bu yöntemi test ettim şuan play store sorunsuz çalışıyor ve güncellemeleri de yapıyorum, sadece tek tıkla değilde üçüncü beşinci denemede oluyor ama oluyor.

Aşağıdaki videoda nasıl yapıldığını görüntülü olarak anlatmaya çalıştım umarım işinize yarar kolay gelsin.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.