En Güzel Anlamlı Cuma Mesajları

cuma mesajlari

Ya Rabbi; gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin… Hayırlı, Nurlu Cumalar…

İmkanların bittiği yerde iman vardır… Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır… Cumanız Mübarek Olsun…

Allah’ım, peygamberin Muhammed (sav) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum! Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle Amin Hayırlı nurlu cumalar.

Mübarek Cuma günü fazilet ve üstünlüğün ümmette ki kokusudur Müminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarında, varlıkların özü, sevdaların en yücesi olan Sevgili Paygamberimiz Muhammed’imizi (sav) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla Hayırlı Nurlu Cumalar Cumamız mübarek olsun.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz Hayırlı Cumalar .

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç Amin Hayırlı Nurlu Cumalar .

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin Hayırlı Nurlu Cumalar.

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam Hayırlı Cuma’lar .

İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi şikayet değil Şükredenlerden eylesin (Amin) Hayırlı Cumalar .

Allahım, Sen, benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim Beni bağışla Zira günahları bağışlayan ancak sensin Cuma’mız Mübarek olsun.

Alışmış dilimiz, fitne tadına, islâm zulmedermiş, güyâ kadına Yalan söylüyoruz, Kur’ân adına; Yüce kelâmına, açmışız harbi Ne kadar da sabırlısın Yâ RabbîAnlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi kurtar bizi Yâ Rabbi AMİN AMİN AMİN Cumanız hayırlı ve mübarek olsun.

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!! .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.