Patik Örnekleri


Soğuk havalarda ayaklarımızı soğuktan koruyan patikler değişik örülme şekilleri ve modelleri ile kış aylarının vazgeçilmez kıyafet parçaları arasında yer almaktadır. Beş şişle örülen patikler,tığ ile örülen patikler ve iki şişle örülen patikler hem ayaklarınızı ısıtıyor hem de örenlerin boş zamanlarını değerlendirmesini sağlıyor.

Sizler paylaştığım bu yeni patik modellerinden yeşil çizgili  patiği ben yaptım.Çizgili modellerde değişik patikler yapmak model olarak kolay oluyor aynı zamanda modern ve şık görünüyor.Sizlerde değişik şekilde çizgiler oluşturarak patikler örebilirsiniz.Sadece beş şişle değil tığ ile ya da iki şişle ördüğünüzde de çizgili patikler yapabilirsiniz.

 

5 şişle örülen patik

 

Diğer patik modellerini ise babaannem ve rahmetlik kayınvalidem yapmıştı. Severek kullandıklarımın dışında kıyamayıp sakladığım patiklerden bazıları da bunlar.Ben de değişik modellerde patik örmekten zevk alıyorum.Ortaya çıkan model örerken sizi mutlu ediyor.

Farklı renklerde patikler,farklı desenler ve modeller ile birleşerek farklı şekilleri alıyorlar ve ayaklarımızı sıcacık tutuyorlar.Genç kızların çeyizlerinin olmazsa olmazı patiklerden bu modellerden beğendiklerinizi sizlerde yapabilirsiniz.

Galerimizde sizlerle paylaştığım beş şişle örülmüş olan bu şık ve güzel patik modellerini beğeneceğinizi düşünüyorum.Yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.