Örgü Yatak Örtüsü Örnekleri


örgü yatak örtüsü modeli

örgü yatak örtüsü modeli

Yatak odalarımızın dekorasyonunda kullandığımız en önemli olan eşya aslında yatak örtüleridir diyebiliriz. Yatak örtüleri değişik renklerde ve modellerde farklı şekillerde olabilir. Bunların içinde örgüden yapılan yatak örtüleri hem çok şık hem de ekonomiktir. Özellikle örgü bilen hanımların tercih  ettiği örgü yatak örtülerinde farklı modeller çarpıcı renklerle birleşerek yatak odalarımızı süslüyor.

Örgü yatak örtülerinde tığ işi  örnekler en sık kullanılan modeller arasında yer alıyor. Özellikle motiflerle yapılan yatak örtüsü örnekleri tercih ediliyor. Örme açısından daha kolay olan motifli yatak örtüsü örnekleri ise oldukça şık görünüyor. Son dönemlerde örgü yatak örtülerinde sakallı ipten yapılan yatak örtüleri de tercih ediliyor.

Sevgili hanımlar sizlerde yatak odalarınızda yatak örtüsü olarak örgü örtüleri tercih edebilirsiniz. hatta genç ya da çocuk odası yataklarında da örgü yatak örtülerini tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz renklerle örerek dekorasyonunuza uygun olarak tasarlayabileceğiniz örgü yatak örtüleri ile marifetlerinizi sergileyebilirsiniz. En güzel ve en şık örgü yatak örtüsü örneklerini sizlerle galerimizde bir araya getiriyorum.

Yatak Örtüsü Örgü Modelleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.