Örgü Motif Modelleri


örgü motifler

örgü motifler

Örgü motifler ile sizlerde değişik modellerde örtüler,battaniyeler ya da şal yapabilirsiniz.Hatta örgü motifler ile patik,yelek,hırka yani aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz.Örgü motif  ister yuvarlak olsun,ister kare pek çok değişik modelde kullanabilirsiniz.

Değişik modellerde yuvarlak ya da kare motifler ile çok şık  örgüler örebilirsiniz,motiflerle yapabileceğiniz ufak değişikliklerle evinizin dekorasyonunda farklılık oluşturabilirsiniz.Örgü motifleri kıyafetlerinizde kullanarak gardrobunuzda değişiklik yapabilirsiniz.Motif yaparken evde kalan ipleri kullanabilir ve artık ipleri değerlendirebilirsiniz.

Örgüden yapacağınız motifler ile örtülerinizin arasına runnerlar yapabilirsiniz.Bebek battaniyeleri örebilirsiniz,koltuk şalları örebilirsiniz,kendiniz ya da sevdikleriniz için şallar örebilirsiniz.

Motiflerin renklerinde değişiklik yaparak şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Motifler ile değişik örtüler örebilirsiniz.Motiflerden sepet örebilir ve bu sepete iplerini koyabilirsiniz.

Sizin için değişik modellerde motifleri galerimizde topladım.Siz bu motifler ile değişik örgüler örebilirsiniz.Motiflerden yapılan örgülerden ilham alarak farklı örgüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.