Örgü Kazak Modelleri


Soğuk havalarda ısınmanın en iyi yollarından biri olan örgü kıyafetlerin başında kazaklar geliyor.Örgü kazaklar sezonun trendleri arasında yer alıyor.Sizlerde örgü kazaklardan hoşlanıyorsanız sizinle paylaştığım modeller sezonun trendlerini yakalamanıza yardım edecektir.

Örgü kazak modelleri arasında değişik modeller ve renkler bulunuyor.Sade düz örgülerden yapılan kazakların yanında modelleri örgülerden yapılan kazaklarda bulunuyor.

 

Bayan örgü kazak modeli

 

Örgü kazaklarda özellikle saç örgüsü modeli,ajurlu modeller,selanik örgüleri ve düz örgüler özellikle dikkatleri çekiyor.değişik şekillerde kullanılan saç örgüsü ise en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor.

Sırt dekolteli örgü kazaklar ise sezonda trendleri zorluyor.V yaka örgü kazaklar,degaje yaka örgü kazaklar,boğazlı  ve yuvarlak yaka örgü kazaklar bulunuyor.

Örgü kazaklarda gri,pembe,krem,beyaz,kırmızı ve kahve renkleri dikkatleri çekiyor.Sizin için sezonun e yeni örgü kazak modellerini galerimizde topladım.Sizler beğendiğiniz kazakları örerek zevkle giyebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.