Örgü Erkek Bebek Bere Modelleri


erkek bebek tığ işi bere modeli

erkek bebek tığ işi bere modeli

Sevgili hanımlar bebeklerimizin daha hassa oldukları ve çabuk üşüdükleri gerçeğinden yola çıkarak sizlerle erkek bebekler için yapabileceğiniz sevimli modellerde bereleri paylaşmak istedim. Erkek bebek bere modellerinde pek çok örnek ve renk kullanılabilir.

 

Örgü erkek bebek berelerde hayvan figürleri, tığ işi bereler,şişle örülen bereler, ponponlar ve düğmeler dikkat çekiyor.Özellikle şimdilerde bebekler doğduktan sonra yapılan fotoğraf çekimlerinde genellikle şirin örgü bereler tercih edildiğinden sizlerle farklı model erkek bereleri paylaşmak istiyorum.

 

Erkek bebek örgü bere renkleri arasında ise kahve, bej, mavi,yeşil, krem, sarı, mor,kırmızı ve gri renkleri kullanılabiliyor. Sizlerde bebeklerinizi için bu güzel berelerden örebilirsiniz. ördüğünüz bereleri sevdiklerinize hediye vermenizde mümkün.

 

Örgü Erkek Bebek Bereler:

tığ işi erkek bebek bere modeli erkek bebek örgü bere erkek bebek bere modeli erkek bebek bere erkek bebek bere örneği tığ işi erkek bebek bere örneği erkek bebek tığ işi bere tığ işi erkek bebek bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.