Örgü Eldiven Modelleri


Soğuk havalarda zaten normalde hassas olan ellerimiz daha da hassaslaşırlar. Ellerimizi soğuktan korumak için çeşitli modellerde eldivenlerden yararlanabiliriz.Eldivenlerin ellerimizi soğuktan korumasının dışında bir başka işlevi de şıklığımızı tamamlamaktır.

Eldiven çeşitleri arasında örgü eldivenler soğuk havalar için en kullanışlı olanlardır.Değişik modellerde ve renklerde örgü eldivenler ile sizlerde ellerinizi soğuktan koruyabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Örgü eldiven örneği

Örgü eldiven örneği

 

Örgü eldivenler çeşitli modelleri ile değişik kıyafetlerle kullanmanıza olanak sağlarlar.Parmaksız olarak örülen eldivenler oldukça şık bir görünüme sahip olsalar da özellikle parmak uçları üşüyenler için olan tüm eldivenlerde oldukça şık duruyorlar.

Eldiven renkleri arasında mavi,gri,pembe,yeşil,siyah ve çizgili yada renkli olanları bulunuyor.Sizler örgü eldivenlerinizi dilediğiniz renklerde ve dilediğiniz modellerde örerek kullanabilirsiniz.

Sizin için galerimizde çeşitli modellerde ve renklerde örgü eldivenleri bir araya getirdim.Bu modellerden  beğendiklerinizi kendinize ya da sevdiklerinize örebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.