Örgü Boyunluk Modelleri


örgü boyunluk modeli

örgü boyunluk modeli

Kış aylarının gelmesinin üzerine örgü kıyafet ve aksesuarlar ilk olarak aksesuar olarak yerlerini aldılar, ama birkaç gündür havaların iyice soğuması ile birlikte örgüler artık kombinlerde her an kullanılan ve soğuktan korumak için tercih edilen parçalar arasında yer alıyor.Örgü aksesuarlar arasında son dönemlerin en trend parçası olarak yer alan örgü boyunluklar sezonda sıklıkla tercih edilecek.

 

Örgü boyunluk modelleri hem modellerle, hem örgüleri hem duruşları, hem de tasarımları ile farklılık gösteriyor. Örgülerde ajurlu modeller, haroşa, saç örgüleri ve pek çok farklı model kullanılıyor. Salaş örgü boyunluklar kadar boynu tamamen saran örgü boyunluklarda hanımlar tarafından tercih ediliyor.Düğmeli olan örgü boyunluklarda farklı modeller arayanlar için oldukça uygun.

 

Bayan örgü boyunluk modelleri arasında çiçek ya da fiyonklarla detaylandırılanlarda sıklıkla tercih edilebiliyor. Atkılarınızı farklı şekilde bağlayarakta boyunluk görünümü verebilirsiniz.sezonda sizlerde kendiniz ya da sevdikleriniz için örgü boyunluklar yapabilirsiniz. En güzel en şık ve en kolay örgü boyunluk örneklerini ise galerimizde bulabilirsiniz.

Örgü Boyunluk Örnekleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.