Örgü Bebek Patiği Modelleri


örgü bebek patiği

örgü bebek patiği

Özellikle kış aylarında minik bebeklerin ayakları çabuk üşür ve bebekler hastalanabilirler, bu nedenle bebeklerin hastalanmaması için ayaklarını sıcak tutmak gerekir ve sıcacık ayaklar için bebeklere örgü patikler yapabilirsiniz. Bebek örgü patik modelleri o kadar çeşitli ki anneler bebeğinizi için dilediklerini örebilir ve onların güzel minik ayaklarına dilediğinizi giydirebilirsiniz. Tabi ki sadece anneler değil, anneanneler, babaanneler ya da bebeklere bir şeyler örmekten zevk alan herkes bebek patiği örerek çevresinde ki bebeklere hediye edebilirler.

Örgü bebek patiklerinde tığ işi örgü bebek patikleri ya da şiş ile örülen örgü bebek patikleri bulunuyor. Bunlardan bazı modeller hem kız hem erkek bebekler için uygun olurken bazı bebek patiği modelleri sadece kızlar için bazı bebek patiği modelleri ise sadece erkekler için uygun olabiliyor. Ayrıca kız bebek patiklerini dantel, tül ya da çiçeklerle süsleyebiliyorken erkek bebek patiklerini farklı hayvan figürleri ile süsleyebilir ya da sade olarak örebilirsiniz.

Sizlerde bebekler için örgü patikler yapabilirsiniz. Sizin için en kolay görünen modeli seçerek bebek patiği örmeye başlayabilirsiniz. bebek patiği örmek hem zevkli hem kolaydır. Küçük olduğu için çabuk biter ve işinizin hemen bittiğini görünce mutlu olursunuz, birde ördüğünüz patikleri bebeklerin ayaklarında görünce daha çok sevinirsiniz.

Örgü Bebek Patikleri 2014:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.