Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri


Doğacak olan minik bebeklerimiz için herşeyin en güzelini hazırlamak isteriz .Bebekler için değişik örgüler yaparız ve bu örgülerin içerisinde battaniyelerde yer almaktadır.

Örgü bebek battaniyeleri büyük örgüler gibi görünse de aslında kazak ya da hırka örmekten daha kolay ve daha zevklidir.Çünkü kol oyuntusu ya da yaka ayrıntısı yoktur.Sadece beğeneceğiniz bir örgü ile battaniyeyi dümdüz örmeniz yeterlidir.

Bebeğiniz için battaniye örerken bebeğin cinsiyetine göre renk tercihi yapabileceğiniz gibi hem erkek bebeklerin hem de kız bebeklerin kullanabilecekleri beyaz, sarı, yeşil, turuncu ve mor gibi renklerle battaniyeyi örebilirsiniz.

 

örgü bebek battaniyesi modeli

Örgü bebek battaniyesi modeli

 

Bebek battaniyesini ördükten sonra kurdelelerle ya da çiçeklerle, hayvan figürleri ile süsleyebilirsiniz.Değişik modellerde yapabileceğiniz bebek battaniyenizi farklı şekillerde süsleyebilirsiniz.

Bebek battaniyesi örerken tığ işi olarak ya da şiş ile örebilirsiniz.Dilediğiniz şekilde ve büyüklükte öreceğiniz bebek battaniyelerini kendi bebeğinizde kullanabileceğiniz gibi hediye olarak ta yapabilirsiniz.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.