Örgü Bayan Eldiven Örnekleri


örgü bayan eldiven

örgü bayan eldiven

Havaların iyice soğuması ile birlikte örgülerde daha çok kombinlerimizde yer almaya başladı. Örgü atkı,bere,boyunluk ve eldivenler ise sıklıkla tercih ettiğimiz örgü aksesuarlar arasında yerlerini alıyorlar. Özellikle bayanların ellerinin çok üşümesindendir bayan örgü eldivenler sezonda da oldukça revaçta olacaklar.

 

Sezonun örgü eldiven modelleri üzerlerine yapılan şık işlemeler ile daha canlı ve güzel görünürken, tığ işi eldiven modelleri ve parmaksız eldivenlerde sezonda trendler arasında yer alıyor.Farklı renk ve modellerde örgü eldivenler ile sizlerde kombinlerinizde farklılık oluşturabilir aynı zamanda da soğuktan korunabilirsiniz.

 

Hanımlar bu soğuk havalarda örgü örmek sizlere iyi gelecek bir hobi olacak ve aynı zamanda ellerinizi koruyacak eldivenleri dilediğiniz renklerde ve modellerde örebileceksiniz. Ayrıca daha fazla model için örgü eldiven modeli yazısına tıklamalısınız.Sezonun en şık ve en güzel örgü bayan eldiven modellerini galerimizde görebilir ve dilediklerini sizlerde örebilirsiniz.

Örgü Eldiven Modelleri Galerisi:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.