Örgü Atkı Modelleri


Soğuk havalarda boynumuzu ya da başımızı ısıtmak,soğuktan korumak aynı zamanda da şıklığımızı tamamlamak için kullandığımız atkılar değişik modelleri ve renkleri ile sezonda da oldukça moda aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Atkı modelleri arasında özellikle örgü atkılar sezonun trendleri arasında yer almaktadır.Örgü atkılar değişik modellerde ve renklerde sezonda yer alacaklar.Dilediğiniz renkte ve modelde kendiniz örerek kullanabileceğiniz atkılar ile hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir,hem de dilediğiniz gibi atkılara sahip olabilirsiniz.

Örgü atkı modeli

Örgüden atkı yaparken dilerseniz tığ ile yapabilirsiniz.Değişik modellerde tığ işi atkılar ile çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz.Örgü atkıları şişlerle de yapabilirsiniz.Şişlerle yapılan örgü atkılarla da şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Örgü atkılar örgü örmeyi sevenler için en eğlenceli örgüler arasında yer alırlarken,aynı zamanda örgüye yeni başlayanlar için iyi bir örgü olabilirler.Atkı örmekten sizlerde hoşlanacaksınızdır.

Sizin için en güzel örgü atkı modellerini galerimizde topladım.Sizler bu modellerden dilediklerinizi yaparak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.