Lumberjack Beresi

Lumberjack bere modeli

Lumberjack bere modeli

Şimdilerde Lumberjack reklamı dillerden düşmüyor, tüm dikkatleri çekmeyi başaran, başarılı ve dikkat çekici bir reklam olmasının yanında reklamda ki oduncu kahramanın beresi oluyor. Sakallı bere modeli bu sezonun moda trendleri arasında yer alacak.

Reklamda “Lumberjack” isimli ” bereli ve örgü sakallı oduncu kahraman” zorda kalanları Lumberjack botu ile kurtarıyor. Bu arada reklamda  Lumberjack kahramanını Michael de Carolis canlandırıyor. Metro durağında anne babasının dalgınlığında faydalanan bebek pusetiyle arkadaşının peşinden metroya biniyor ve kapılar aniden kapanıyor. Bebeklerinden ayrı kalan anne baba telaşla Lumberjack’i yardıma çağırıyor.

Süper kahraman “Lumberjack” tüm karizmasıyla rayların içinden çıkıp geliyor ve Lumberjack botunu tek atışta metronun tekerleğine sıkıştırıyor. İlerlemeye çalışan kondüktör botun sağlamlığı karşısında çaresiz kalıp ,duruyor Kahraman metronun kapılarını açıyor ve bebeği ailesine kavuşturuyor. Bebek ise örgü sakallı kahramanımıza gülerken sakalını çıkardığında ağlıyor.Kahramanımız örgü beresini tekrar takıyor ve reklam afacan bebeğin şirin gülümsemesiyle sona eriyor.

Sizlerde örgü sakallı  bereden örebilirsiniz. Bu bere bu sezonun bere trendleri epeyce zorlayacak. Örgü sakallar gerektiğinde berenin içine saklanabilir. Hem soğuktan korunmak hem de şirin bir kahraman olmak için sakallı bere harika olacaktır.

Sizin için Lumberjack isimli kahramanımızın resimlerini ve sakallı bere resimlerini galerimizde paylaşıyorum.Bu modellere bakarak değişik örgü sakallı bere örebilirsiniz.

Lumberjack Reklam  Beresi Görselleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.