2014 Örgü Bayan Panço Modelleri


2014 örgü bayan panço modeli

2014 örgü bayan panço modeli

Pançolar 2014 yılının en gözde ve trend kıyafetleri arasında yer alıyor.Değişik modellerde ve renklerde pançolar ile biz hanımlar hem rahat ve konforlu bir giyime kavuşacağız, hem de şıklıklarını tamamlayacağız.2014 panço modelleri arasında özellikle örgü pançolar sıklıkla tercih edilecekler. Değişik örgü pançolar hem sıcak tutmaları, hem de hem bir hava vermeleri açısından  iyi bir tercih olacaktır.

2014 örgü panço modellerinde tığ işi örgü panço modelleri ve şiş ile örülen örgü pançolar bulunuyor. Düz olarak örülen örgü pançoların yanında haroşa örgüden yapılan örgü pançolarda bulunuyor. Modelli olan pançolarda ise saç örgüsü sıklıkla tercih ediliyor. Renkler ise bu sezon sınırsız, dilediğiniz renklerde pançolarınız örerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizlerde sezonda kendinize ya da sevdiklerinize örgü pançolardan örmek istiyorsanız ya da ördürtmek istiyorsanız galerimizde bulunan modellerden biri ya da bir kaçı sizin için uygun olacaktır.2014 örgü pançoları galerimizden inceleyebilirsiniz.

 Örgü Bayan Panço Modelleri 2014 :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.