2013 Bayan Örgü Hırka Modelleri


2013 bayan örgü hırka modeli

Örgü kadın hırka modelleri arayanlar ,kadın hırkası örmek isteyenler yazımızda değişik hırka modellerini bulabilirsiniz.

Şıklığımızın vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan hırkalar içinde özellikle kış aylarının soğuk günlerinde bizleri daha da sıcak tutan örgü hırkalar sezonda trendleri zorluyor.Değişik modelleri ve renkleri ile sizlerde kendinize ya da sevdiklerinize örgüden hırkalar yapabilirsiniz.

Örgü hırkaları dilediğiniz renklerde ve desenlerde örebileceğiniz gibi sade renklerde ve  modellerde olan örgü hırkalar çok şık ve elegan bir görünüm kazandırıyor.Saç örgüsü hırkalarda bu yılda vazgeçilmez modellerin başında geliyor.Tabi ajurlu modeller hırkalara ayrı bir hava kazandırıyor.Hırkalarını düğme,kemer ya da farklı şekillerde aksesuarlarla detaylandırarak ta kullanabilirsiniz.

Örgü hırkalarda sezonda gri,bej,krem,vizon,kahve,siyah ,sarı ve desenli renkler sıklıkla kullanılıyor.Sizlerle sezonun en yeni örgü hırka modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler seçtiğiniz hırkaları kendiniz örerek zevkle kullanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.