2012-2013 Örgü Bayan Kazak Modelleri


Kış ayları geldi çattı ,bizleri bu soğuk havalarda koruyacak olan örgüler sezonun da en trend  kıyafetleri arasında yer alıyor.Örgüler sezonda oldukça moda ve yine erkek,çocuk ya da bayan fark etmeden her kes bu kış aylarında örgü giyecek.Örgü sevenler ellerine örgü iplerini alıp hemen diledikleri örgüleri örerek giyebilirler ya da sevdikleri için örebilirler.

Özellikle sezonda örgü kazaklar oldukça sık kullanılacak:kalın iplerle örülen kazaklar biraz kalın olup kaba görünse de salaş bir görünüm de böyle kazakları şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kalın iplerle örülen örgü kazaklar üşümenize engel olacaklardır,aynı zamanda sizlere bohem bir hava kazandıracaklardır.

Örgü bayan kazak modelleri

Örgü kazaklarda düz örgüler,ajur örgüler,saç örgüsü modelleri,lastik örgüler,pirinç modeli ve dilediğiniz herhangi bir modeli kullanmanız mümkün.

Örgü kazak yaparken sezonun renklerini kullanabilirsiniz.Yeşil,lila,kırmızı,krem,bej ,vizon,pembe ve beyaz renklerini tercih edebileceğiniz gibi dilediğiniz renkleri de tercih edebilirsiniz.

İnce iplerle zarif ve düz örgüler ya da ajurlu örgüler örerek zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Bayanlar bayan örgü kazak modelleri sezonun en trend kazak modelleri arasında yer alıyor.Ben de sezonun en trend olan örgü kazak modellerini sizler için galerimizde bir araya getirdim.Sizler kendinize uygun olan modeli beğenerek hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.