Yırtmaçlı Abiye Elbiseler 2013

Yrtmaçlı abiye elbise

Yrtmaçlı abiye elbise

 

Kadınlarının daha kadınsı görünmelerinde etkili olan modellerden biri de  yırtmaç ve yırtmaçlar  bu yıl birçok abiye elbisede kendine yer edinmiş durumda. Ünlü markalar ve modacılar koleksiyonlarında yırtmaçlı elbise modellerine sıklıkla yer vermiş. Bu yıl yandan yırtmaçlı elbise modelleri kadar, önden yırtmaçlı elbise modelleri de moda. Tasarımcılar, yırtmaçlarda derin yırtmaçları kullandıkları gibi diz üstüne kadar olan yırtmaçları da tercih etmişler.

Yırtmaçlı abiye  elbiselerde ayakkabının görünmesinden dolayı  giyilecek ayakkabı da büyük önem taşımaktadır. Yırtmaçlı abiye  elbiseniz ile burnu açık platform topuklu ayakkabıları ya da şık ve modern görünümlü topuklu ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz.

Daha kadınsı ve daha zarif bir görünüm için abiye elbise tercihinizde uzun yırtmaçlı abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Daha cesur bir abiye elbise için ise özellikle bacak boyuna ve bacağının güzelliğine güvenen hanımlar derin yırtmaçlı abiye elbise modellerini tercih edebilirler.

2013 yırtmaçlı abiye elbiselerde ışıltılı taşlar, dantel, simli ve parıltılı kumaşlar,kemerler ve tüller dikakt çekiyor. Pek çok modeli bulunan yırtmaçlı abiye elbiseler ile oldukça zarif ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sezonun yırtmaçlı abiye elbise modellerinde kırmızı, siyah, mavi, pudra, ekru, beyaz,gri, yeşil,lila, somon ve mor renkleri trendler arasında yer alıyor.Sizlerde 2013 yırtmaçlı abiye elbise modellerini görmek istiyorsanız galerimize bakmalısınız.

Yırtmaçlı Abiye Elbise Modası :

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.