Yeşil Mini Abiye Elbise Modelleri


Bayanların özel günlerde,gecelerde ve davetlerde tercihleri genellikle abiye elbiselerden yana olduğu için abiye elbiseler modacılar ayrı bir önem gösteriyorlar.Modacılar abiye elbiselerde çeşitli modelleri kullanırlar.

Abiye elbise modellerinde çeşitli modeller bulunurken özellikle fiziğine ve bacaklarının güzelliğine güvenen bayanlar mini abiye elbiseleri tercih ediyorlar.Mini abiye elbise modelleri de çeşitlilik gösteriyor. Uzun kollu ,kolsuz,askılı,straplez veya kabarık etekli modeller dikkat çekiyor.

 

Yeşil mini abiye elbise

Yeşil mini abiye elbise

 

Mini abiye elbiselerde sezonun trend renklerinden olan yeşil özellikle şık ve asil bir görünüm oluşturuyor.Yeşil renk altın rengi ile kombinlenerek kullanılabildiği gibi siyah ya da gri renk ile de kullanılabilir.

Yeşil mini abiye elbiselerde işlemeler,ışıltılar ve dantel dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.Ayrıca püsküller ve tüylerde yeşil mini abiyelerde kullanılıyor.

2013  yılının yeşil renkte hazırlanan mini abiye elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak sezonun yeşil renk mini abiye elbiseleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.