Yazlık Ayakkabı Modelleri 2013


2013 yazlık ayakkabı örneği

2013 yazlık ayakkabı örneği

Yaz aylarının gelmesi ile beraber yazlık ayakkabılar vitrinlerde boy göstermeye başladılar ve ayakkabı tutkunu olan pek çok bayan ise yazlık modelleri merak ediyorlar.sizlerle yaz aylarının trend olan yazlık ayakkabılarını paylaşarak sizlere fikir vermek istedim.

Sezonda yazlık ayakkabılarda düz modeller, dolgu topuk ayakkabı modelleri ve topuklu ayakkabı modelleri yer alıyor.Hem rahat hem şık modeller hanımlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

yazlık ayakkabılarda günlük modellerden abiye ayakkabılara pek çok modeli sizlerle buluşturuyorum.Birbirinden şık modellerde farklı detaylar dikkat çekerken ; çarpıcı renkler ise hanımların gönlünde taht kuruyor.

Topuklu ayakkabılarda bilekten bağlı modeller sezonun trend modelleri arasında yer alırken, bantlı modeller ise oldukça sık tercih ediliyor.Platform topuk ayakkabılar ise her zaman ki yerlerini koruyorlar.Dolgu topuk modeller ise sezonun trendlerinden bir diğeri.Düz ayakkabılar işse rahatlığı ve şıklığı bir arada isteyen hanımlara hitap ediyor.

Sezonun en güzel yazlık topuklu ayakkabılarında tek renkler kadar birkaç rengin bir arada kullanıldığı farklı modellerde bulunuyor.Siyah, pudra, sarı, kırmızı, mavi, krem, beyaz, dore,yeşil,pembe ,gri ,kahve ve turuncu ise renkler arasında yer alıyor.

2013 yılının en güzel ve en çarpıcı günlük ve abiye olan yazlık ayakkabı modelleri ile sizleri galerimizde baş başa bırakıyorum.

Yazlık Ayakkabı Modellerinde Son Trendler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.