Yaz’ın Öyküsü 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yazın Öyküsü 9. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 9. bölüm kıyafetleri

 

Yazın Öyküsü tüm heyecanı ile izleyicisi ile buluşmaya devam ederken dizide giyilen şık kıyafetler ve takılan aksesuarlarda yazımızda sizlerle buluşuyor. Sevgili dizi modası takipçileri Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri her hafta yazımızda sizleri bekliyor. Sizlerde Yazın Öyküsü kıyafetleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam etmelisiniz.

 

Yazın Öyküsü 9. bölüm kıyafetleri her zaman ki gibi dizi modasına yön vermeye devam edecek. Umut şık pantolon bluz kombinleri ile göz kamaştırırken,Yaz yaşının şıklığında bizlerle buluşuyor. Ekin ise her zaman hainlikler peşinde olsa da güzel ve şık giyinmeye devam ediyor. Tunç tam bir iş adamı olarak şıklığından ödün vermezken Mert ise rahat kıyafetleri ile beğenileri kazanıyor. Genç beylerin yeni gözdesi Ege kıyafetleri her hafta yazımızda sizleri bekliyor. Nevra kıyafetleri ve Selin kıyafetleri de  yakından takip edilmeye devam ediyor.

 

 Yazın Öyküsü 9. bölüm dizi kıyafetleri arasında Umut siyah bluz ve beyaz pantolon şıklığında her zaman ki gibi çok şık ve elegan bir görünüm sergiliyor. umut kıyafetleri ile olduğu kadar zarif takıları ile de beğenilen tarzı ile yakından takip ediliyor. Yaz ise bej rengi şortunu beyaz gömlek ile kombinleyerek yaşının şıklığını vurguluyor.Sizlerde Yazın Öyküsü 9. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları öğrenmek için galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

Yazın Öyküsü 30 Ağustos 9. Bölüm kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.