Yaz’ın Öyküsü 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Yazın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 6. bölüm sonunda Yaz Umut’un programında yaptığı konuşma ile herkesi şaşkına uğrattığı için Yaz’ın Öyküsü 7. bölüm heyecanla bekleniyor. Yazın öyküsü konusu ile dikkatleri çekerken dizi kıyafetleri ile beğenileri topluyor.

Yaz’ın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri Umut kıyafetleri,Yaz kıyafetleri, Mert kıyafetleri,Ege kıyafetleri ve Tunç kıyafetleri ile çok beğenilecek. Umut beyaz bluz ve siyah pantolon ile her zaman gibi günlük şıklığında çok şık görünüyor.Yaz ise  7. bölüm desenli elbiseleri ile dikkat çekiyor.Yaz ayrıca minik kareli kırmızı kolsuz gömleğini kırmızı straplez bluz ile tamamlıyor ve jean pantolon ile şık ve rahat görünüyor

Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi de Mert kıyafetleri oluyor. Mert kıyafetleri ile olduğu kadar  kolye ve bileklikleri ile de dikkat çekiyor.Tunç takım elbiseleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Sizlerde Yazın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları öğrenmek için galerimizi gezmelisiniz.

16 Ağustos Yaz’ın Öyküsü 7. Bölüm Kıyafetleri :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.