Yaz’ın Öyküsü 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yazın Öyküsü 6. bölüm dizi kıyafetleri

Yazın Öyküsü 6. bölüm dizi kıyafetleri

Yazın Öyküsü dizisi tüm heyecanı ile devam ederken Yaz’ın annesi Umut’a olan öfkesi bir türlü dinmiyor. Tunç sayesinde annesinin programında Umut’u şok eden açıklamalar yapan Yaz bakalım sonrasında nasıl davranacak? 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri ise yazımızda takipçileri ile hemen buluşuyor.

Yazın Öyküsü 6. bölüm kıyafetleri şık kombinleri ile izleyiciden tam not almaya devam edecektir.Özellikle Yaz kıyafetleri genç hanımların beğenisini toplamaya devam ediyor. Özellikle 6. bölümde Yaz’ın giyeceği kolsuz desenli kırmızı elbisesi çok beğenilirken, etek bluz kombini ve desenli elbisesi de çok şık görünüyor.

Yazın Öyküsü 6. Umut kıyafetleri de çok şık ve hoş görünüyor. Umut programda pudra rengi elbisesi ile şahane görünüyor.Umut’un pantolon bluz kombinleri ve kombinleri ile taktığı şık takıları ise dizi modası takipçileri tarafından yakından izleniyor.Umut ve Yaz dışında kıyafetleri ile dikkat çeken isimler arasında Mert, Tunç,Ekim ve Ege yer alıyor. Sizlerde Yazın Öyküsü 6. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları öğrenmek için galerimizi gezmelisiniz.

Yazın Öyküsü 9 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.