Yaz’ın Öyküsü 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Yaz'ın Öyküsü 4. bölüm kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü dizisi her Pazar akşamı kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Annesi ile babasını birlikte yanında isteyen Yaz, Umut ve Tunç’un  zor bir karar vermelerine neden olur. Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm Umut için kızına kavuşma zamanı olacak.Nevra ise isteğine ulaşabilecek mi ?

Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm Umut kıyafetleri arasında Umut sarı pantolon ve beyaz tişört kombini çok şık görünüyor. Umut pudra elbisesi ile zarif görünmeye devam ediyor.Umut kıyafetleri ile olduğu kadar takıları ile de dikkat çekiyor.

Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm kıyafetleri arasında Yaz kıyafetleri çok beğenilecek. Yaz çiçekli kolsuz bluzunu mavi pantolon ve kot ceket ile kombinliyor. Yaz’ın kareli gömleği ise çok şık ve güzel görünüyor.

Yaz’ın Öyküsü Mert kıyafetleri farklı tarzı ile beğenilirken; Mert gömlek, pantolon ve tişört modelleri şık ve tarz görünümleri ile erkek dizi modasına yön veriyor.

Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri arasında yer alan Tunç kıyafetleri erkek izleyenlerden tam not alan kombinlerden oluşuyor. Her hafta farklı ve şık kombinlerle gördüğümüz Tunç, bu hafta lacivert takım ve beyaz gömlek ile çok şık görünüyor. Sizlerde  Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm kıyafetleri ve markaları sizleri galerimizde bekliyor.

Yaz’ın Öyküsü 26 Temmuz Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.