Yaz’ın Öyküsü 3. Bölüm Kıyafetleri


Yaz'ın Öyküsü dizisi 3. bölüm  kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü dizisi 3. bölüm kıyafetleri

Kanal D’nin yaz sezonun için hazırladığı iddialı dizilerden birisi olan Yaz’ın Öyküsü her hafta  Pazar akşamı yayınlanan bölümleri ile izlenme rekorları kırıyor. Yetiştirme yurdunda büyüyen Yaz annesi ile babasını bulsa da ne yapacağına karar vermeye çalışıyor ve olaylar bu konu üzerinde devam ediyor. Yaz’ın öyküsü dizisi genç oyuncuların yanında tecrübeli oyuncuları da birleştirerek güçlü bir kadro oluşturuyor ve izleyenlerden tam not alıyor. Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri de konusu ve oyuncuları kadar beğeni topluyor.

Yaz’ın Öyküsü 3. bölüm kıyafetleri göz kamaştıran kombinleri ile çok beğenilecek. Özellikle Umut pantolon bluz kombinlerinin yanında giydiği pudra rengi elbisesi ve beyaz çantası ile dikkatlerden kaçmayacak bir şıklık ve zariflik sergiliyor.

Yaz’ın Öyküsü 3. bölüm Yaz kıyafetleri de dikkat çeken kombinlerden oluşurken özellikle yemek için giydiği mavi desenleri olan beyaz elbisesi ile çok hoş görünüyor. Yaz ile tanışmalarında Armağan’ın lacivert desenli beyaz elbisesi ,Nevra’nın beyaz gömlek ve pembe pantolon kombini,Tunç’un mavi ceket,beyaz gömlek ve bej pantolon kombini ve Mert’in lacivert gömlek ve pantolon kombinleri de beğenileri topladı. Sizlerde Yazın Öyküsü 3. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

19 Temmuz Yaz’ın Öyküsü Kıyafetleri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.