Yaz’ın Öyküsü 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Yazın Öyküsü 2. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 2. bölüm kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü dizisi güçlü ve başarılı oyuncu kadrosu ile olduğu kadar genç oyuncuları,konusu ile de dikkat çekerken dizide giyilen kıyafetlerde beğenileri topluyor. Yayınlanan 1. bölümü ile izleyicisinden tam not alan Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri ise Pazar akşamının en çok aranan konuları arasında yer aldı.

Yaz’ın Öyküsü 2. bölüm kıyafetleri de 1. bölüm kıyafetleri kadar dikkat çekecek modelleri ve kombinleri ile sizleri galerimizde bekliyor. Özellikle Umut (Vildan Atasever) kıyafetleri beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Umut pantolon bluz kombinleri çok şık ve trend görünüyor ve pantolondan vazgeçemeyen hanımların stillerinde farklılık oluşturacak detaylar ile şıklığını bütünlüyor.

Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri arasında Yaz kıyafetleri genç hanımların beğenisini kazanırken Nevra kıyafetleri ise orta yaş hanımlarından tam not alıyor. Erkek dizi modası takipçileri farklı tarz için Mert kıyafetlerini takip ederken takım elbise modelleri ve kombinleri için Tunç kıyafetlerini takip ediyorlar. Genç erkek dizi kıyafetlerinde ise Ferhat kıyafetleri ve Ege kıyafetleri beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında. Yaz’ın Öyküsü 2. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle.

12 Temmuz Yaz’ın Öyküsü Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.