Yazın Öyküsü 12. Bölüm Kıyafetleri

Yaz'ın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü her hafta heyecanlı anları ile izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yaz ce Ege arasında oluşan yakınlaşma bakalım nasıl devam edecek? Yaz’ın Öyküsü dizisi heyecanlı 12. bölümü ile Pazar akşamı Kanal D ekranlarında bizleri bekliyor.

 

Yazın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri şık dizi kıyafetleri ile beğenileri toplayacak. Özellikle Yaz kombinleri ile beğenilirken;12 bölüm Yaz kıyafetlerinde siyah file detaylı bluzu ile çok şık görünüyor.Yaz çizgili beyaz bluz, koyu yeşil hırka,siyah pantolon ve siyah çanta kombini ile şık ve zarif görünüyor.

 

Yazın Öyküsü Umut kıyafetleri her hafta şık ,zarif ve elegan modelleri ile çok beğeniliyor. Umut elbiseleri ve de pantolon bluz kombinleri ile hanımların yakın takibinde.Tunç kıyafetleri ise beylerin yakın takibinde olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında dikkat çeken kıyafetlerden birisi de Nevra kıyafetleri oluyor. Nevra yaşına uygun kombinleri ve şıklığı ile yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Bir diğer kıyafet ise Mert kıyafetleri oluyor. mert rahat kıyafetleri ile sezonun trendlerini belirlemeye devam ediyor.

 

Yazın Öyküsü dizi kıyafetleri Ege kıyafetleri ile de konuşulan dizi kıyafetleri arasında. Ege gömlek modelleri kadar tişört modelleri ile de dikkatleri çekiyor. Yazın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

Yazın Öyküsü 20 Eylül Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.