Yazın Öyküsü 10. Bölüm Kıyafetleri

Yazın Öyküsü 10. bölüm dizi kıyafetleri

Yazın Öyküsü 10. bölüm dizi kıyafetleri

 

Yazın Öyküsü 10. bölümde Umut ile Tunç’un düğünü olacak.Tunç ve Umut’un düğün törenlerinde beklenmeyen kötü süpriz sonucunda bakalım neler olacak? Yaz’ın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri dikkat çeken detayları ile birlikte sizleri yazımızda bekliyor. 10. bölüm Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında yer alan Tunç takımı ile beğenileri toplayarak sezonda düğünü olacak beylere fikir verecektir.

 

Yazın Öyküsü 10. bölüm dizi kıyafetleri arasında yer alan Umut kıyafetleri en çok dikkat çekecek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Umut gelinlik modeli ise sezonda düğünü olacaklar için farklı bir tarz ve fikir verecektir. Umut straplez, göğüs kısmı dore ve gümüş boncuk işlemelerle bezeli ,eteği ise şifon hafif kabarık gelinliği ile çok şık ve elegan görünüyor.Umut saçlarını dağınık topuz şeklinde yaparken şık makyajı ile dikkat çekiyor.Umut gelin çiçeği olarak kırmızı gülleri tercih ediyor.Umut mavi gömlek kombini ile de her zaman ki gibi elegan şıklığında görünüyor.

 

Yaz’ın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri arasında Yaz’ın düğünde giydiği elbise genç hanımların beğenisini kazanarak sezonda onlara fikir verecektir. Yaz annesinin düğünü için yaşına uygun bir model tercih ediyor. Yaz’ın gövde kısmı çiçekli , altı ,ise pudra pembe hafif kabarık elbisesini yana aldığı doğal dalgalı açık saçları ile bütünlüyor.Ege ise adeta Yaz’ı bütünleyen kombini ile çok dikkat çekiyor. Ege pembe ceketini beyaz gömlek ve beyaz pantolon ile tamamlıyor. Sizlerde Yaz’ın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi ziyaret ediniz.

 

Yazın Öyküsü 10. bölüm 6 Eylül Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.