Vanilya Rengi Elbise Modelleri

Vanilya rengi elbise modeli

Vanilya rengi elbise modeli

 

Sezonun en yeni trendleri arasında yer alan vanilya rengi elbiseler hem günlük şıklıkta hem de abiye şıklığında en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Özellikle genç hanımların gece elbisesi ya da balo kıyafelerinde tercih ettikleri renk olarak ilk sırada yer alan vanilya rengi soft ve asil bir görünüm ile büyüleyici görüntü de hanımlara yardım ediyor.

Vanilya rengi beyaz deseniz değil , krem değil aslında kemik tonlarında bir renk ve incilerle kombinlendiğinde ise ortaya şahane görüntüler çıkaran bir renk. Şimdilerde Kurt Seyit ve Şura dizisinde Şura ‘nın balo elbiselerinde de genellikle vanilya rengi tercih edilerek bu trendi dizi modasına da taşıdılar.

Sezonun vanilya rengi elbise modelleri uzun ya da kısa modellerden oluşuyor. Vanilya rengi elbise modellerinde dantel, minik fırfırlar,işlemeler, payetler ve drapeler dikkat çekiyor. Vanilya rengi elbisenizi yine  aynı tonlarda bir ayakkabı ile tamamlayarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Sizlerle en güzel, en şık ve en zarif vanilya rengi elbise modellerini galerimizde paylaşıyorum.

 

Vanilya Rengi Elbise Görselleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.