Umut’un Elbiseleri


Benim Hala Umudum var Umut'un giydiği elbiseler

Benim Hala Umudum var Umut’un giydiği elbiseler

Perşembe akşamı Star TV ekranlarında oynayan Benim Hala Umudum Var dizisinde Gizem Karaca’nın canlandırdığı Umut’un giydiği elbiseler dizi takipçileri tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Pek çok hanım şıklıklarında Umut’un elbise modellerinden  yararlanıyor. Bu nedenle Umut’un elbiselerini  sizlerle paylaşmak istedim.

Umut’un söz akşamı giydiği sarı  kalın askılı, kalp yaka elbise Adolfo Dominguez imzalı. Oldukça sade ama bir o kadar da şık bir seçim. Umut Söz akşamı saçlarını zarif bir topuz ile toplamıştı.

Umut’un açık yeşil belinde ince kemeri olan V yaka elbisesi ise oldukça şık bir model ve  Collezione markasına ait.Umut’un 6. bölümde giydiği önden düğmeli jean görünümlü elbise ise Miss Poem markasına ait.

Umut’un 2. bölümde giydiği lacivert üzerine mini beyaz puantiyeli elbisesi Sabra, aynı anda kullandığı çantası ise Defacto  markasına ait.

Umut’un 11 . bölümde giydiği turuncu renk elbisesi Perspective markasından oldukça şık bir elbise.Umut’un peplum mavi elbisesi ise Beste Gürel tarafından hazırlanmış.Umut dizi boyunca birbirinden şık ,sade olduğu kadar güzel elbiseler ile izleyenlerin hayranlığını kazanacak , bizlerde elbiseleri zaman zaman sizlerle paylaşacağız. Şimdi sizlerle  Benim Hala Umudum Var  Umut’un giydiği en güzel elbise modellerini galerimizde paylaşıyorum.

Benim Hala Umudum Var  Umut’un Giydiği Elbiseler Foto Galeri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.