Türbanlı Abiye Modelleri


Tesettürlü bayanlar için şık modellerde ve çarpıcı renklerde  abiye elbise tasarlayan modacılar, tesettür abiyelerde çeşitliliğe ve farklı modellere yer veriyorlar.Değişik modelleri bulunan tesettür abiye elbiseler ile sizlerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Türbanlı abiyeler de ikili abiye modelleri,pantolonlu abiye modelleri ya da abiye elbiseler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.Bununla birlikte canlı renkler sezonda tesettür abiyelerde dikkatleri çekiyor.Kırmızılar,maviler,yeşiller,pembeler ve tabi ki vazgeçilmez olan siyah en çok görülen renkler arasında yer alıyor.

Tesettür abiye elbise modeli

Kapalı bayanlar abiye tercihinde her zaman olduğu gibi kendini yansıtan bir abiyeyi tercih etmeliler.Tercih ettikleri abiye elbiseyi ,güzel bir ayakkabı, şık bir türban ve uygun aksesuarlarla ve makyajla tamamlayabilirler.

Tesettürlü bayanlar için hazırlanan abiye modellerini tesettür giyime yakın giyinen bayanlarda rahatlıkla kullanabilirler.Değişik ve şık modelleri ile pek çok bayanın beğenisini ve ilgisini kazanan kapalı abiye modellerini sizlerde beğeneceksiniz.

Sizler için modacıların hazırladığı en son modellerde türbanlı abiye elbise modellerini galerimizde bir araya getirdim.Bunlardan fikir alarak abiye tercihinizi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.