Ton Sür Ton Giyim Nedir?


ton sür ton nedirSon dönemlerin trendleri arasında en öne çıkan tarz ton sür ton giyim oluyor. Ton sür ton sadece kıyafetlerde değil tüm hayatımızda etkisini gösterirken ,şık ve zarif görünmek isteyen hanıml12arın ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ton sür ton aynı rengin tonlarında kıyafetleri uygun biçimde kombinleyerek yaptığınız kombinlere deniliyor.

Ton sür ton özellikle beyaz ve ekru kombinlendiğinde çok şık bir görünüm verse de her renk ile yapılabiliyor. Aynı renk ile yaptığınız kombinler tam bir uyum içinde görünse de  araya katacağınız desenli parçalar ile şıklığınızı göz alıcı kılabilirsiniz. Özellikle renkli çanta,ayakkabı  ya da bluzlar ile çok şık bir tarz yakalayabilirsiniz.

Ton sür ton denildiğinde akla gelen en önemli olay aynı rengin tonlarının kullanılması oluyor, ama bunu çok çarpıcı şekillerde kullanmak mümkün.Ton sür ton kıyafetlerde aynı rengi kombinde farklı kumaşlarla kullanabilirsiniz. Mesela kaşmir bir kazağı tiril tiril kumaş bir pantolonla kullanabilirsiniz. Sizlerde ton sür ton modasında kıyafet kombini modellerini yakından incelemek istiyorsanız galerimizi mutlaka gezmelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.