Tesettürlü Nişanlık Modelleri


Evlilik için ilk adım olan nişan töreni de en az düğün kadar özenli bir hazırlık gerektiriyor.Nişan töreninin nasıl yapılacağı ve yapılacak mekan hazırlık için önemli bir yer tutar.Nişan için gelin adayları birbirinden güzel ve şık nişanlık modellerini seçerek hazırlanırlar.Tesettürlü bayanlar için de durum aynıdır.Kapalı bayanlar için modacılar biribirinden şık ve zarif modellerde nişanlıklar hazırlamışlar.

Canlı renklere sahip tesettürlü nişanlık modelleri ile sizlerde etrafınıza ışık saçacak ve zerafetinizle herkesi büyüleyeceksiniz.Kıyafetinize uygun bir türban modeli ve aksesuarlar ile şıklığınızı tamamlayabileceksiniz.

Türbanlı nişanlık modeli

Türbanlı nişanlık modellerinde renklerde çeşitlilik mevcut.Özellikle kıyafetlerde pembeler,morlar,yeşiller,maviler ve somon renkleri dikkat çekerken;iki renk olan nişan kıyafetleri de mevcut.Tesettürlü nişanlık modelleri içinde işlemeli ve pırıltılı olanlar çoğunlukta.

Nişan kıyafetinizi  şık bir türban modeli ve zarif bir makyaj ile tamamlayarak nişan töreninizde şıklığınızı tamamlamış ve günün kişisi olmuş olacaksınız.Kıyafetinize uygun ayakkabı ve çantayı da ihmal etmemelisiniz.

Tesettürlü ve nişanı olacak bayanlar için sezonun en yeni modellerde türbanlı nişanlık modellerini ve renklerini sizlerle paylaşıyorum.Burada kıyafetin bütününden yararlanarak sizlerde nişanınıza hazırlanabilirsiniz.

3 Cevaplar

 1. büşra dedi ki:

  ya somon rengi nişanlık alcam ama tenıme kacar ddıye korkuyorum sarısınım denedım gzel oldu ama tereddütlüyüm .s bu senenın trendi pelerınlı olan nısanlıklar dımı ?

  • meryem dedi ki:

   Somon rengi bir nişanlık giyerek denemelisiniz.Makyajınızın da önemli ,şık bir makyaj ile halledebilirsiniz.

 2. GÜL dedi ki:

  ya bu nişanlıklara nereden ulasabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.