Tesettürlü Hanımlar için Kolluk ve Boyunluklar


Kapalılar için boyunluk ve kolluk

Kapalılar için boyunluk ve kolluk

Kapalı bayanların kıyafet seçiminde oldukça büyük kolaylık sağlayan kolluk ve boyunluk modelleri ilk başlarda kolay kullanım amaçlı üretildilerse de şimdilerde şıklığın bir tamamlayıcısı olarak farklı renk ve modelleri ile çeşitliliğe sahipler. Tesettürlü hanımlar yarım kollu ya da açık yakalı kıyafetleri rahatlıkla seçerek kolluk ve boyunlukla bu kıyafeti tamamlıyor ve kıyafete farklı bir görünüm kazandırıyorlar.

Kolluk ve boyunluk modellerinde düz modellerin yanında işlemleri, dantelli ve güpürlü modeller dikkat çekerken özellikle boyunluklarda fırfırlar ,çiçekler ve taşlar  farklı bir şıklık arayanların dikkatini çekiyor. Günlük kıyafetlerin yanında abiye kıyafetleri de tamamlayabileceğiniz kolluk ve boyunluklar ile aynı zamanda farklı bir şıklık içinde yararlanabilirsiniz. Örneğin dantelli kolluk ve boyunluk takımı ile giyeceğiniz kıyafete bir hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Sizlerde kolluk ve boyunluk modellerini bir an önce incelemeli ve kıyafetlerinizde kolluk ve boyunluklardan yararlanmalısınız. Kolluk ve boyunluk renklerinde özellikle siyah ve beyaz ağırlıklı olsa da pembe, mavi, saks mavisi, lacivert, krem, nude, ekru, yeşil ,fuşya ve kahverengi de bulunuyor. Kolluk ve boyunlukları eşarp mağazalarından , tesettür giyim mağazalarından ve tesettür giyim internet satış mağazalarından 4-30 TL arasında fiyatlara bulabilirsiniz.Sizler kolluk ve boyunluk modellerini ise galerimizden inceleyebilirsiniz.

Kolluk ve Boyunluk Örnekleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.