Tesettürlü Gelin Başı Modelleri


Düğün kişilerin hayatlarındaki en önemli ve en özel günlerden biridir.Özellikle bayanlar bu özel gün için aylar öncesinden hazırlık yaparak mükemmel görünmek isterler.gelin adayı tesettürlü bir bayan ise gelin başı modelinin de tesettürlü modellerden olması gerekir.

Gelin adayı bu özel günde şıklığı,güzelliği ve zerafeti ile gözleri kamaştırmak isteyecektir.Bu nedenle tesettürlü bayanlar için birbirinden şık modellerede türbanlı gelin başı modelleri bulunmaktadır.

Tesettürlü gelinliklerde gelin başları yapılırken gelinliğin modeline ve kişinin yüz şekline göre bir model seçmek ve bu modelin de kullanacağı kişinin beğenmesi asıl önemli olan konudur.Tesettürlü türbanlar da çeşitli aksesuarlar,taşlar,inciler,danteller ya da taçlar kullanılarak  gelin başı yapılmaktadır.

Tesettürlü gelin başı modeli

Tesettürlü gelin başı modellerinde kullanılan aksesuarlar kişinin tercihine göre değişebildiği gibi gelinlik modeline göre de aksesuar seçimi yapılmaktadır.Gelinlikte kullanılan taşlardan,dantellerden ya da  incilerden yararlanarak türbanlar süslenebilmektedir.Tüm bu görüntünüze uygun şık bir makyajla bu özel düğün gününüze hazırsınız demektir.

Sizler için tesettürlü gelin başı modellerini bir araya topladım.kapalı olan gelin adayları bu türban modellerinden fikir edinerek diledikleri gelin başını yaptırabilirler ve böylece düğün günü kendilerini daha iyi hissedebilirler.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.