Tesettür Pantolon Tunik Kombin Önerileri


pantolon tunik tesettür giyim kombin modeli

pantolon tunik tesettür giyim kombin modeli

Tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilen pantolon tunik kombinleri hem rahat hem şık bir görünüm için kullanılabilir. Tesettürlü hanımlar tunik pantolon kombinlerinde klasik modeller ya da spor modeller yapabilirler. Tesettür tunik pantolon kombinlerinde seçilecek pantolon ve tuniğin birbirleriyle uyumlu olmasının yanında vücut tipinizle de uyumlu olmalıdır.

Tesettür tunik kombinlerinde tuniğinizin boyu çok uzun ise ve siz kısa boylu iseniz mutlaka topuklu bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Hem kıyafetiniz şık görünecek hem siz daha uzun ve zayıf görüneceksinizdir. Tuniğinizin rengi ile uyumlu bir pantolon rengi ve tuniğinizin modeli ile uygun bir pantolon modelini bir arada seçmelisiniz. bunun yanında baş örtüsü olarak ise çantanızla ya da ayakkabınızla uyumlu renkleri tercih ederek farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz.Ayrıca aksesuarlarla kıyafetinizi güçlendirebilir ya da hareketlendirebilirsiniz.

Tesettür tunik pantolon kombinlerinde dikkat edeceğiniz bir diğer nokta ise kıyafetinizle bulunacağınız mekanın uyumlu olmasıdır. Gündüzden geceye geçişlerde ise daha şık ve klasik kombinleri tercih edebilirsiniz. Sizlerde pantolon tunik kombinlerini tercih ediyorsanız galerimizi ziyaret ederek fikir edinebilirsiniz.

Kapalılar için Tunik Pantolon Kombinleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.