Tesettür Etek Kombin Önerileri


Tesettür etek gömlek kombin modeli

Tesettür etek gömlek kombin modeli

Tesettürlü hanımlar için sıklıkla tercih edilen kıyafetlerden olan etekler özellikle rahat kombinlenmeleri açısından da tercih nedeni oluyorlar. Tesettür etekler farklı şekillerde kombinlenerek farklı zaman ve mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Tesettür etek kombinlerinde bluzlar, gömlekler,  ve ceketler kullanılabilir.

 

Tesettür etek kombinlerinde öncelikle eteğinizle uyumlu bluz ya da gömleğin seçimi olacaktır. Desenli üstlerle düz etekleri, desenli eteklerle düz üstleri kombinlerseniz daha rahat kombinler oluşturabilirsiniz. Bununla beraber düz renkleri birbiriyle kombinlemek ise her zaman olacak çözümler arasında yer alıyor. Tesettür etek kombininizde eteğinizle, çantanızla ya da ayakkabınızla uyumlu bir başörtüsü seçerek şıklığınızı  tamamlayabilirsiniz.

 

Tesettür etek kombinlerini günlük şıklıkta olduğu kadar gece şıklığında da tercih edebilirsiniz.Tesettür etek kombinlerinde kemerlerden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber kısa boylu hanımlar özellikle topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Sizlerde tesettür etek kombinlerini tercih ediyorsanız galerimizde ki kombinler sizlere fikir verecektir.

 

Tesettür Etek Modelleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.