Tesettür Elbise Kombin Önerileri


tesettür elbise kombinleri

tesettür elbise kombinleri

Tesettürlü hanımlar için modacılar ve markalar pek çok kıyafet tasarlıyorlar. Tesettür kıyafetler arasında etekler, elbiseler,tunikler,pantolonlar ve kaplar yer alıyor. Özellikle son dönemlerde tesettürlü hanımlar için tasarlanan elbise modelleri ise pek çok hanım tarafından beğenilerek kullanılıyor.Tesettür elbise modellerinde desenler, düz renkler,birkaç rengin bir arada kullanıldığı modeller, işlemeler,kuşaklar ya da kemerler dikkat çekiyor.

Tesettürlü hanımlar tesettür elbiselerini kombinlerken elbisenin öncelikle vücut tipine uygun olmasına dikkat etmeliler.Kısa boylu hanımlar ise elbiselerini kombinlerken mutlaka topuklu  ayakkabı tercih etmeliler.Bununla beraber tesettür giyim için kombinin en önemli parçası olan eşarplar ya da şallar elbisenin rengiyle uyumlu bir renk olmalı doğru şekilde bağlanmalıdır. Elbisenin kemeri ya da kuşağı ile aynı renk bir eşarp ve çanta şıklığınıza şıklık katacaktır. Elbise ile aynı renk ya da elbiseyi açacak farklı renk bir başörtüsü de elbisenizin güzelliğini ortaya çıkarırken sizi şık gösterecektir.

Kapalı hanımlar rahat edecekleri bir elbiseyi doğru başörtüsü, çanta ve ayakkabı ile kombinleyerek diledikleri mekana gidebilirler. Tesettürlü hanımlar için şık modellerde elbise kombinlerini galerimizde sizlerle paylaşıyorum.

Tesettür Elbise Kombinleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.