Tatlı Küçük Yalancılar Dizisi 4. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde heyecan ve gerilim tüm hızı ile devam ederken ,selin’in Toprak’a yardım etmek istemesi ile işler daha da karışık bir hal alıyor.Selin Açelya ile gerçeklerde artık farklı mı düşünüyor? Açelya gerçekte ne oldu? Sorular ve cevapları en heyecanlı halleri ile birlikte Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm de bizleri bekliyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm kıyafetleri de dizinin heyecanlı anları kadar dikkat çeken dizi kıyafetlerinden oluşuyor. Özellikle Hande’nin beyaz detaylı ,kolsuz mini sarı elbisesi ,siyah çantası,  minik küpeleri ve bilekliği çok beğenilecek olan kombinlerden birisi.

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm Aslı kıyafetleri arasında Aslı jean gömlek en şık parçalardan birisi Aslı kot gömleğini renkli bilekliklerle tamamlıyor.Ebru ise her hafta olduğu gibi bu hafta da spor bir şıklık ile karşımızda Ebru siyah crop top bluzunu beyaz kalın çizgili siyah pantolon ve siyah çizgili uzun ceket ile tamamlıyor.Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri her hafta sizlerle yazımızda buluşmaya devam ediyor.

27 Temmuz Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.