Tatlı Küçük Yalancılar 9. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm dizi kıyafetleri

 

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm heyecanın dorukta olduğu bir bölüm ile yeni günü olan 5 Eylül Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Tatlı Küçük Yalancılar yeni sezonda yeni gününde izleyicisi ile buluşacak. Dizi kıyafetleri ise her hafta sizlerle yazımızda buluşmaya devam ediyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Ebru kıyafetleri, Hande kıyafetleri, Selin kıyafetleri  ve Aslı kıyafetleri sizlerle yazımızda buluşurken Eren kot gömlek, beyaz tişört ve siyah pantolon kombinide sizleri galerimizde bekliyor.Eren kombinleri ile erkek dizi modasına yön verirken Burak kıyafetleri de yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm Ebru kıyafetleri arasında yer alan sırt dekolteli siyah elbise çok dikkat çekiyor.Ebru kot şort, beyaz tişört ve kareli gömlek kombini ise şık ve sportif görünüm sergiliyor. Aslı ise jean pantolonu ve sarı siyah askılı bluzu ile çok hoş ve şık görünüyor.Hande ise tarzından ödün vermeden pembe pantolonunu gömlek ile bütünlerken Selin maskülen tarzına uygun gömleği ve siyah pantolonu ile hoş görünüyor.Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm kıyafetleri ve markaları sizleri galerimizde bekliyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 5 Eylül Cumartesi Kıyafet Galerisi:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.