Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar heyecan dorukta devam ediyor .17 Ağustos Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşacak olan dizi olayları kadar dizi kıyafetleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Güzel kızlarımız kadar erkek kahramanlarımızın kıyafetleri de beğenileri toplayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri her bölüm olduğu gibi çok dikkat çekici parçalardan ve kombinlerden oluşuyor. Özellikle Hande ve Selin kıyafetleri dikkatleri çekerken Ebru kıyafetleri ve Aslı kıyafetleri de bayan dizi modasına yön vermeye devam ediyor. Erkek dizi modasına yön veren Eren kıyafetleri ve Toprak kıyafetleri de tarzında şıklığı ve rahatlığı sevenle hitap ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm dizi kıyafetleri arasında özellikle Hande mavi etek ve gömlek kombini çok beğenilecek. Bununla beraber Aslı spor kombini ile dikkat çekerken Selin maskülen tarzı ile her zaman ki gibi şık görünüyor.Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili bilek istedikleriniz için galerimizi gezmelisiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar 17 Ağustos 7. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.