Tatlı Küçük Yalancılar 3. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm dizi kıyafetleri

Star Tv’nin sevilen yaz dizilerinden birisi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Pazartesi akşamı izleyenleri ile buluşmaya devam ederken bizlerde sizlerle Hande ,Selin, Aslı, Açelya, Ebru ve Eren kıyafetlerini ve markalarını  paylaşmaya devam ediyoruz.  Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm kıyafetleri ve markaları dizi modası takipçileri için yazımızda açıklanıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri arasında uzun bej rengi trençkot ile yaptığı kombinde kullandığı gömlek, pantolon ve çizgili çanta çok şık ve elegan görünüyor.Ebru kıyafetleri de 3. bölüm kıyafetleri arasında dikkat çekiyor. Özellikle sezonun trendi kot şort,tişörtünü beyaz ceket ve spor ayakkabılarla tamamlayarak farklı ve şık görünüyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm Aslı kıyafetleri ise her hafta olduğu gibi en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Aslı beyaz bluzu ile çok beğenilirken Aslı’nın püsküllü siyah çantası sezonun trendleri arasında yer alıyor.Ayrıca Aslı kırmızı pantolonunu çizgili beyaz bluz ile tamamlayarak harika bir görünüm sergiliyor. Hande kıyafetleri arasında bu  hafta siyah etek ve kolsuz beyaz bluzu ,siyah çantası ve siyah babeti çok şık.Sizlerde  Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm kıyafet markalarını merak ediyorsanız galerimizi geziniz.

20 Temmuz  Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.