Tatlı Küçük Yalancılar 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri

Başrollerinde ,Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir veBüşra Develi’nin yer aldığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Star TV ekranlarında her Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Yayınlanan 1. bölümü ile büyük dikkat çekerek beğenileri toplayan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri ile de çok beğenildi ve Pazartesi akşamının en çok aranan dizi kıyafetleri arasında uyer aldı.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri çok beğenilecek. Özellikle Aslı’nın beyaz dantel bluzu,sarı salopeti ve pudra pembe elbisesi en çok dikkat çeken parçalar olacak.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm Hande kıyafetleri arasında siyah elbisesi, çizgili kısa bluz ile giydiği fuşya pembe kaprisi ve siyah tüllü şapkası beğenileri toplayacaktır.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Ebru kıyafetleri de genç hanımların beğenisini kazanıyor. Ebru gri mavi elbisesi ile çok şık ve zarif görünüyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Selin kıyafetleri farklı tarzı ile şık ve hoş görünürken bu hafta Selin beyaz ceket elbise modeli ile göz kamaştıracak.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri sadece hanımların değil beylerin kıyafetleri ile de beğeniliyor ve en çok Eren kıyafetleri dikkat çekiyor. Müzisyen daha rahat ve salaş giyinen Eren öğretim görevlisi iken yine rahat ama bir o kadar da tarz ve şık giyiniyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölümde diziye katılan Janset kıyafetleri ve Toprak kıyafetleri de beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alacaktır.Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri , takıalrı, çanta ,ayakkabı modelleri ve markaları sizleri galerimizde bekliyorlar.

Tatlı Küçük Yalancılar 13 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.