Tatlı Küçük Yalancılar 1. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar  1. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm dizi kıyafetleri

Pretty Little Liars isimli diziden Türkçe’ye uyarlanan dizi Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen  önemli dizilerinden birisi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Star Tv ekranlarında 6 Temmuz akşamı izleyicisi ile buluştu.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Büşra Develi’nin yer aldığı  Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Açelya etrafında dönen olaylar zinciri ve kızların yaşadıkları anlatılıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi konusu ile ilgi çekerken dizi kıyafetleri ile daha başlamadan beğenileri toplamaya başladı. Özellikle dizi kıyafetlerini takip eden ve stiline dizi kıyafet modası ile farklılık katmak isteyenlerin yakından izleyeceği dizinin kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle buluşurken  Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafet markalarına elimizden geldiğince yer vereceğiz.

Tatlı Küçük Yalancılar Bensu Sorel/ Aslı kıyafetleri dizinin aklı başında ama romantik genç kız kıyafetleri ile beğenileri toplayacak. Aslı bluz, elbise, etek, pantolon, şort ve gömlek modelleri kader, ayakkabı , çanta ve takı modelleri de dikkat çekiyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Melisa Şenolasın /Hande kıyafetleri ise önceden kilolu olan genç bir kızın zayıfladıktan sonra ki stili ve bakımlı halleri ile beğenileri kazanacak. Hande elbise modelleri özellikle dikkat çekerken takıları da beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Büşra Develi/Selin kıyafetleri ise şort modelleri ile olduğu kadar elbise ve ceket modelleri ile de dikkat çekiyor. Selin daha keskin çizgilere sahip kıyafetleri ile farklı tarz ve stil sahibi olan hanımlara hitap ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Dilan Çiçek Deniz /Ebru kıyafetleri ise daha spor ve şık giyinmek isteyen hanımlara hitap ediyor. Ebru kıyafetleri genellikle kısa bluz, şort, pantolon veya ceket kombinlerinden oluşuyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Beste Kökdemir/Açelya kıyafetleri ise şık ve çarpıcı tarzı ile her zaman fark edilmek isteyenlere hitap ediyor. Süprizlerle dolu Açelya kıyafetleri özellikle kırmızı rengi ile dikkat çekiyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Şükrü Özyıldız / Eren kıyafetleri ise iki farklı tarzı ile erkek dizi kıyafetleri takipçilerinin beğenisini kazanacak. Öğretim görevlisi Eren kıyafetleri ve müzisyen Eren kıyafetleri dikkat çekiyor.Sizlerde Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri ve 1. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar 6 Temmuz Kıyafetleri:


2 Cevaplar

  1. Pelin dedi ki:

    Cok sacma bi sayfa, en azindan kiyafetlerin nerden alindigi yazsaniz!

  2. ayşegül dedi ki:

    Bence de çok saçma bir sayfa en azından hangi marka ve fiyatlarını paylaşırsanız memnun kalacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.