Şura Kıyafetleri


Şura'nın  balo elbisesi

Şura’nın balo elbisesi

Kurt Seyit ve Şura dizisinde Şura karekterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah güzelliği, saflığı, masumiyeti ve şıklığı ile dikkatleri çekiyor.Katıldığı ilk baloda Kurt Seyit Eminof’u görüp aşık olan Şura güzelliği kadar kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Şura ‘nın kıyafetlerinin yanında Şura’nın saç modeli, saçına taktığı aksesuarlar, tokalar, Şura’nın takıları ve Şura’nın makyajı da beğenileri topluyor. Soft renk elbiseleri dönemin izlerini taşıyor.

Kurt Seyit ve şura dizisinde Şura’nın balo da giydiği elbiseler, günlük olarak giydiği kıyafetler ve gezerken giydiği elbiseler ile tüm bunlara uygun olarak yaptığı saç modelleri ve doğal görünen makyajı ile oynadığı rolü yansıtan Farah Zeynep Abdullah mükemmel bir görünüm ile herkesi kendine hayran bıraktı.Sadece güzelliği ile değil başarılı oyunculuğu ile de beğenileri topladı.

Şura yani Alexandra Julianova Verjenskaya ilk balosuna katılan genç bir kızdır ve kıyafetleri , saç modeli ve makyajı da tam olarak bunlara uygun olarak yapılıyor. Sizlerde Şura’nın kıyafetlerini, Şura’ nın saç modellerini ,Şura’nın takılarını ve Şura’nın makyajını merak ediyorsanız yakından incelemek için galerimizi gezmelisiniz.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Şura Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.