Sünnet Annesi Abiyeleri

Sünnet annesi abiye kıyafet modeli

Sünnet annesi abiye kıyafet modeli

Sünnet olacak çocuğun annesi yapılacak olan kutlama için özenle hazırlanır ve günün en güzel ve en şık kadını olmak için uğraşır ki bu onun en doğal hakkıdır. Sünnet annesi abiyeleri pek çok modacı ve marka tarafından özenle hazırlanıyor. Pek çok hanımın tercih edeceği abiye kıyafetlerde uzun ve kısa modeller yer alıyor.

 

Sünnet annesi kıyafetleri arasında uçuş uçuş şifonlar kadar dantel ve saten de sıklıkla tercih ediliyor. Işıltılı taşlar,işlemeler ve inciler elbiselerde yer alan detaylar arasında yer alıyor.Balık etek elbiseler kadar düz inen elbiseler,bol elbise modelleri tesettür sünnet annesi kıyafetleri ve dar elbiseler sünet annesi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Sünnet annesi kıyafetlerinde hangi renkleri tercih etmeli diye sorarsanız ? Aslında annenin ekndini en iyi hissettiği ve ona en çok yakışan rengi tercih etmesi oldukça önemli. Bununla beraber sezonun sünnet annesi elbise renkleri arasında mor, bakır, beyaz, somon, pudra, nude, bej, mavi, pembe, siyah ve lacivert yer alıyor.

Sünnet Annesi Elbiseleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.